Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Haluk Bilginer’den ‘Game of Thrones’ cevabı

Haluk Bilginer'den 'Game of Thrones' cevabı

Magazin

Haluk Bilginer’den ‘Game of Thrones’ cevabı

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Kara Yazı adlı dizi ile izleyici karşısına çıkan usta oyuncu Haluk Bilginer, kızı Nazlı ile birlikte havaalanında görüntülendi.

Atatürk Havalimanında kızı ile birlikte görüntülenen Haluk Bilginer, uçaklarının saatini beklerken, şu sıralar Fox’da Milyonluk Resim’i sunan arkadaşı Selçuk Yöntem ile karşılaştı.

Milliyet’ten Seçkin Şenvardar’ın haberine göre, iki eski dost, sarılıp, ayak üstü sohbet etti. Yöntem ile sohbeti sonrasında kızının yanına dönen Bilginer, basın mensupları ile de kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

Dünya’nın en çok izlenen dizileri arasında yer alan Game of Thrones için düzenlenen anket’te dizi de hangi Türk oyuncuyu görmek isterdiniz sorusu için kendisinin seçildiği hatırlatılan Bilginer, “Bunlar gıyabımda çıkan haberler, bir şey diyemem. Beni yakıştırmışlar” dedi.

Muhabirlerin teklif gelse oynar mısınız? sorusuna ise “Ben zaten yapıyorum Thronlar’ı” yanıtını verdi.

Haluk Bilginer’in başrolünde oynadığı, Blutv’nin ilk orjinal dizisi olan Masum’un önümüzde ki hafta itibari ile Kanal D’de tekrarları gösterilmeye başlanacak.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı