Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hakan Ural çekim arasını alışverişe ayırdı

Hakan Ural çekim arasını alışverişe ayırdı

Magazin

Hakan Ural çekim arasını alışverişe ayırdı

Oyunculuk kariyerine 1986 yılında ki Mavi Yolculuk ile başlayan oyuncu Hakan Ural, Şafak Sezer ile bir kez daha aynı filmde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Şafak Sezer’in başrolünde yer alığı Ketenpere filminin oyuncuları arasında yer alan Hakan Ural, İstinye Park Avm’de görüntülendi.

Daha önce Kolpaçino filminde Sırrı adında psikopat bir karaktere hayat veren Ural, filmin set arasını fırsat bilip AVM’de mağazaları gezerek alışveriş yaptı.

Ardından da yorgunluk kahvesi içmek için bir yerlere oturan Hakan Ural, çekimleri devam eden filmin Kasım ayında vizyonda olacağını söylerken, filmin Kolpaçino’yu aratmayacağını, kendisinin de yine “arıza” bir karakter ile izleyici karşısına çıkacağını söyledi.

Dinlendikten sonra avm’den ayrılan Ural, çekimler için sete geri döndü.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı