Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hakan Sabancı, bu seferde esmer güzelle!

Hakan Sabancı, bu seferde esmer güzelle!

Magazin

Hakan Sabancı, bu seferde esmer güzelle!

O Ses Türkiye 2017’i 6 yıllık hasret sonrasında ilk kez şampiyon olarak bitiren Hadise ile adı son günlerde tekrar anılmaya başlanan Hakan Sabancı, esmer bir güzel ile çekilmiş fotoğrafları magazin gündemini sarstı.

Son günlerde adları tekrar yan yana getirilen Hakan Sabancı ve Hadise’nin tekrar aşk yaşamaya başladıkları iddiaları magazin gündeminde dilden dile dolaşıyordu.

Sosyetik playboy’un, kendisinden 6 yaş büyük olan Hadise ile ilişkisine, annesi Arzu Sabancı’nın sıcak bakmadığı da biliniyor.

Geçtiğimiz günlerde bir mekanda buluşmaları da ikilinin yeniden bir araya gelip gelmediği sorularının sorulmasına neden olmuştu.

Ancak ortaya çıkan yeni fotoğraflarda Hakan Sabancı’nın esmer bir güzel ile samimi görüntüleri, Hadise’nin pabucu yine dama atıldı söylentilerine neden oldu.

Sabah’a kadar bir mekanda dans ettikleri söylenirken, bu görüntüler de sosyal medyada yayılmaya başladı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı