Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise’ye, yeni reklam filmi için dudak uçuklatan ücret!

Hadise'ye, yeni reklam filmi için dudak uçuklatan ücret!

Magazin

Hadise’ye, yeni reklam filmi için dudak uçuklatan ücret!

O Ses Türkiye’nin sevilen jüri üyesi, belki de ‘şampiyonluğa’ ilk defa bu kadar yaklaştığı O Ses Türkiye finaline günler kalmışken, yeni bir reklam filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz haftalarda da Şenpiliç’in reklam filminde kamera karşısına geçen ve büyük beğeni toplayan ünlü pop şarkıcısı yeni bir reklam filmi ile izleyiciler ile buluşacak.

Ünlü bir ayakkabı markasının reklam filminde oynayacağı öğrenilen Hadise, bu reklam filminden alacağı ücret ise dudak uçuklattı.

Oynayacağı reklam filminden alacağı ücretin 2 milyon TL olduğu öğrenilen Hadise, son zamanlarda pek çok reklam filminde boy gösterdi.

Şenpiliç reklamından 1.5 milyon TL aldığı söylenen Hadise, ücretini katladı! Ayakkabı mağazaları zincirinin reklam filminde yer alacak olan Hadise, 2 milyon TL ücret alacak.

Yeni reklam filmi Nisan ayında yayınlanacak olan Hadise, son zamanlarda rol aldığı reklam filmlerinden 5 milyon TL’e yakın para kazandığı iddia ediliyor.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı