Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise’nin hayali oyuncu olmak

Hadise'nin hayali oyuncu olmak

Magazin

Hadise’nin hayali oyuncu olmak

6 yıllık O Ses Türkiye jüriliği geçmişinde ilk defa bu yıl şampiyon olarak büyük mutluluk yaşayan güzel şarkıcı, geçtiğimiz gün kardeşinin tasarımcı olarak bulunduğu kermes’e katıldı.

Derya Açıkgöz (kardeşi)’nin tasarımcı olarak katıldığı kermese giden Hadise, adı Hakan Sabancı ile sık sık anılması nedeni ile, evlilik ile ilgili yöneltilen soruya, ‘evlilik düşünmüyorum’ dedi.

Kardeşi ile birlikte objektiflere poz veren başarılı şarkıcı, kız kardeşinin tasarımlarını giyerek, kardeşine elinden gelen desteği vermeye çalışıyor. Kermeste’de, “Onunla gurur duyuyorum. Ben daha kalçalı bir kadın olduğum için bana göre kıyafetler yapıyor.” diyerek bu desteğini bir kez daha ortaya koydu.

Dizi teklifleri aldığını söyleyen Hadise, “Oyunculuğu çok istiyorum ama evliliği istemiyorum” açıklamasında bulundu.

Oyunculuk ile ilgili sözlerini sürdüren Hadise, şu sıralar Kanal D’de yer alan Kara Yazı dizisinde başrol oyuncularından biri olan usta oyuncu Haluk Bilginer ile oynamayı çok isterim diye de sözlerine ekledi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı