Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise’den makyajsız paylaşım

Magazin

Hadise’den makyajsız paylaşım

Son günlerde adı tekrar eski aşkı Hakan Sabancı ile gündeme gelen, gizli gizli buluşan ve görüntü vermemek için yoğun çaba sarfeden Hadise, Polis Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti.

Hadise'den makyajsız paylaşım

6 yıldır jüri olarak yer aldığı O Ses Türkiye’de bir türlü şampiyon olamaması nedeni ile Acun Ilıcalı ve diğer jüri ekibinde ki arkadaşlarının şakayla karışık dalga geçtiği Hadise, bu sezon ki finalde şeytanın bacağını kırmıştı.

O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında aldığı şampiyonluk ile, fazla yarışmacı sayısı ile avantaj elde eden Hadise, bu avantajını iyi değerlendirip sonunda yarışmayı kazanmıştı.

Yarışmacısı Dodan’ın ‘Haydar Haydar’ şarkısı ile birinci olması sonrası büyük mutluluk yaşayan Hadise, sonrasında ise sık sık Hakan Sabancı ile gündeme gelmeye devam etti.

Sosyal medya’yı çok etkin kullanmayan güzel şarkıcı, Sarıyer Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksek Okulu’na yaptığı ziyaretten çekilen bir kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.

Makyaj yapmadığı görülen başarılı şarkıcının, paylaştığı fotoğrafı yoruma kapatması da, ‘gelecek eleştirilerin önünü kesmek’ olarak algılandı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yeni Haberler

Yukarı