Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise’den ‘Bebek’ açıklaması

Magazin

Hadise’den ‘Bebek’ açıklaması

Ünlü pop şarkıcısı Hadise, geçtiğimiz gün kendisi gibi Pop’un yıldızlarından Demet Akalın ve Gülşen ile birlikte bir mekanda bir araya gelmiş ve bu kareler sosyal medyada Demet Akalın tarafından paylaşılmıştı.

Hadise'den 'Bebek' açıklaması

Türk Pop’unun ünlü 3 isminin bir araya gelmesi ile, Akalın sosyal medyada bu kareleri ‘Devlerin buluşması’ notu ile paylaşması da Hande Yener’e gönderme olarak görülmüştü.

Evli ve çocuk sahibi olan Demet Akalın ve Gülşen’in yanında tek bekar olarak yer alan Hadise, bebek konusu yanı sıra, buluşmaları ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

AVM’de önce Demet Akalın’ın kızı Hira ile birlikte geldiği İstanbul Morini’de, buluşmaya Hadise ve sonrasında da Gülşen’in katılması ile iş konuşan 3’lü, sohbet’te ettiler.

Mekan’dan ilk ayrılan isim olan Hadise, “Üç yakın arkadaş, yakın dostlar bir araya geldik. Yaz ayları öncesinde sürpriz projelerimiz olabilir. Hem arkadaşça sohbet ettik, hem de iş konuştuk” dedi.

Hadise, magazin muhabirlerinin kendisine yönelttiği tek bekar sizdiniz sorusu üzerine, “İkisi de çok güzel anneler. Çocukları aynı şekilde dünya tatlısı, ben zaten çocukları çok seven birisiyim. Şu anda hayatımda kimse yok, evlilik de yok, dolayısıyla çocuk beklentim de yok. Ama elbette ilerleyen zamanlarda ben de anne olmak isterim.” diyerek cevap verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı