Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise yeni aşkını Dubai’de buldu

Hadise yeni aşkını Dubai'de buldu

Magazin

Hadise yeni aşkını Dubai’de buldu

Adı uzun süredir, genç playboy Hakan Sabancı ile anılan Hadise, yeni bir aşka yelken açtı. Hadise, tatil amacı ile gittiği Dubai’de tanıştığı paraşüt eğitmeni ile aşk yaşamaya başladı.

İsmi sürekli Hakan Sabancı ile anılan başarılı şarkıcı, tatil amacı ile gittiği Dubai’de uzun süredir aradığı aşk’ı buldu. Yeni sevgilisinden, atlayış eğitimi aldı.

Dubai’de tatil yapan Hadise, tanıştığı paraşüt eğitmeni ile aşk yaşamaya başladı. Yeni aşkından eğitim alan Hadise, sevgilisi ile birlikte birde atlayış gerçekleştirdi.

Eğitmeni ile aşk yaşamaya başlayan Hadise, sevgilisi ile birlikte Dubai’den, Miami’ye giderek, orada da tatil yapan çift, daha sonra Dubai’ye geri döndü.

Türkiye’de kendisini oldukça yoğun bir tempoda iş beklemesine rağmen, Dubai tatilini uzatması ise, Hadise’nin kalbini kaptırdığı söylentilerine neden oldu.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı