Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise yarışmacısına verdiği sözü yerine getirdi

Televizyon

Hadise yarışmacısına verdiği sözü yerine getirdi

Hadise

O Ses Türkiye yarışması ile birlikte dikkatleri üzerine .çeken Hadise, öğretmen olan yakışıklı bir yarışmacının kendisini seçmesi durumunda eğitim verdiği okula giderek kendisini ziyaret edecek olduğunu açıklamıştı. Hadise, açıklamalarında kendisinin yakışıklı öğretmenin kendisini seçmesinden dolayı verdiği sözü yerine getirdiğini basın mensupları ile birlikte tüm sosyal medya alemine ilan etti.

Çağrı Oyguç, isimli yarışmacının da kendisine bu sözü vermesinden dolayı Hadise’yi seçmesi sosyal medyanın o dönem gündemine düşmüş, öğretmenin yakışıklılığı da söz konusu gündeme oturmuştu.

O Ses Türkiye Son Gaz İlerliyor

Yarışma programları arasında Survivor yarışmasından hemen sonra 2. Sırada yer alan ve reyting rakamları ile dikkat çeken O Ses Türkiye, genç ve yaşlı kitleden her yaş grubunun severek izlediği yarışma olarak biliniyor.

Yıldız Tilbe’nin yarışmaya jüri olarak katılması ve mutlu tablolar göstermesi yarışmanın da reytinglerini oldukça fazla arttırmış, birçok seyirci programın eski neşeli günlerine Yıldız Tilbe ile birlikte geri döndüğünü ifade etmişlerdi. Hadise’nin sözünü tutması da bugünün en çok gündemine oturan ”magazin haberleri” arasında yerini aldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı