Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hadise ile Hakan Sabancı sabaha kadar eğlendiler

Hadise ile Hakan Sabancı sabaha kadar eğlendiler

Magazin

Hadise ile Hakan Sabancı sabaha kadar eğlendiler

Bir süre önce aralarında aşk dedikoduları çıkan, bir süredir birlikte oldukları iddia edilen Hadise ile Hakan Sabancı aşkı, Arzu Sabancı’nın Hadise’yi sosyal medyada takip etmeyi bırakmasıyla sekteye uğramıştı.

O dönem Arzu Sabancı’dan ikilinin aşkına ‘veto’ geldi haberleri uzunca süre magazin gündemini meşgul etmişti. Geçtiğimiz akşamda, ikili Sabancı’nın doğum gününden sonra yine bir araya geldiler.

Hakan Sabancı’nın doğum gününde, DJ’lik yapan ve aşkını ilan edercesine şarkılar çalan Hadise, doğum gününden sonra Hakan Sabancı ile bir daha bir araya gelmemişti.

Geçtiğimiz akşam pek çok ünlü sanatçının sahne aldığı Günay restorana giden Hadise, O Ses Türkiye’de daha önce birlikte jürilik yaptığı Ebru Gündeş’i dinlemeye gitti.

Ebru Gündeş’in programının bitmesi ile birlikte, alelacele bir şekilde mekanı terk eden Hadise, hızla aracına binerek gece 2.30’da Emirgan’da ki bir mekana gitti.

İddialara göre mekanda ünlü playboy Hakan Sabancı ile buluşup, sabaha kadar oldukça samimi bir şekilde sarmaş dolaş eğlendikleri belirtildi. Eğlence bittiğinde ise, Sabancı görüntülenmemek için aracını mekanın kapısına yanaştırdı ve mekandan ayrıldı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı