Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Habertürk yazarı Fatih Altaylı: Acilen boğazını tutman lazım Beyazıt!

Magazin

Habertürk yazarı Fatih Altaylı: Acilen boğazını tutman lazım Beyazıt!

Habertürk yazarı Fatih Altaylı köşesinden Beyazıt Öztürk’ü kiloları ile eleştirdi.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı

Son zamanlarda gündemden düşmeyen Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugün de köşesinden Beyaz Show’un sunucusu Beyazıt Öztürk’ü eleştirdi. Türkiye’de 20 yıldan uzun süredir ekranlarda boy gösteren ve milyonlarca liralık servete sahip olduğu tahmin edilen Beyazıt Öztürk’ün çok kilo aldığını dile getiren Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Beyazıt’ın bir an önce boğazını tutması ve kendisine hakim olması gerektiği uyarısında bulundu.

”Acilen Gırtlağını Tutmayı Becermelisin”

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, köşesinde ”sen bir starsın ve şovmensin, acilen gırtlağını tutman gerekiyor!” sözlerini kaleme aldı. Beyazıt’ın hem işi, hem sağlığı için dediklerine dikkat etmesi gerektiğine değinen yazar, bir starın bu kadar fazla kilo almasının uygun ve doğru bir durum olmadığını belirtti. Televizyon ekranlarında birçok ünlü isim kendilerini eleştiren yazarlara karşı sert yanıtlar vermek isterken, bir kısmının sert bir şekilde yanıt verdiği, bir kısmının ise sakinliğini koruyarak herhangi bir şekilde yanıt vermediği biliniyor.

Beyazıt Öztürk’ün Habertürk yazarı Fatih Altaylı’ya nasıl yanıt verecek olduğunun gelecek programda belli olacağı tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı