Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gurur Aydoğan ve Başak Güröz, çocuk mağazasında!

Gurur Aydoğan ve Başak Güröz, çocuk mağazasında!

Magazin

Gurur Aydoğan ve Başak Güröz, çocuk mağazasında!

Türk sinemasının önemli isimlerinden Oya Erdoğan’ın oğlu olan oyuncu Gurur Erdoğan ve sevgilisi Başak Güröz, Akmerkez’de alışveriş yaparken görüntülendiler.

Kanal D ekranlarında yayınlanan, Kanıt dizisinin devamı niteliğinde çekilen Kanıt: Ateş Üstünde dizi setinde başlayan aşk, Eylül 2016’dan bu yana devam ediyor.

İlişkileri dizi setinde başlayan oyuncu sevgililer, Akmerkezde oldukça hızlı bir tempoda bir mağazaya girip alışveriş yaparken görüntülendiler.

Çocuk mağazasında alışveriş yapan çift, alışveriş sonrasında muhabirlerle de kısa süreli sohbet ederek, soruları yanıtladı.

Ellerini bir an bırakmayan çift, çocuk mağazasında ki alışverişleri için “Yakın bir aile dostlarının çocuğunun doğum gününe yetişmek için hızlı hareket ettiklerini” belirttiler.

Muhabirlerin, “Siz ne zaman evleneceksiniz ve çocuk düşünüyor musunuz?” sorularına gülümseyerek, “Henüz oldukça yeni bir ilişki ve daha çok genciz” yanıtını verdiler.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı