Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gürcistanlı damat adayı George Khotivari öldü!

Magazin

Gürcistanlı damat adayı George Khotivari öldü!

Evlendirme programlarından kazandığı paralar bitince sözde damat adayı George Khotivari bir hastanede hayata gözlerini yumdu.

Bir süre önce televizyon ekranlarının rezil programlarından olan evlendirme programları çok fazla tepki çeker hale gelmiş ve bunun sonucunda RTÜK tarafından net bir dille yapılan açıklamada evlendirme programlarının kapatılacak olduğu açıklanmıştı. Gel zaman, git zaman derken evlendirme programları sonunda kapatıldı.

Ancak evlendirme programlarının kapatılmasına rağmen bir süredir Seda Sayan ve Uğur Arslan tarafından sunulan Evleneceksen Gel isimli program YouTube üzerinden devam ettiriliyor. Program televizyonda olduğu kadar izlenmezken, gelirlerin az olmasından dolayı da kısa süre içerisinde kapanmasının söz konusu olacağı tahmin ediliyor.

Gürcistan’da Son Yolculuğuna Uğurlandı

Bodrum’da +18’lik video kasetleri ortaya çıkan genç damat adayı George Khotivari‘nin Türkiye’de yaşadığı, ancak porno görüntüleri ortaya çıkmasının ardından evlendirme programlarına kabul edilmediği söz konusu olmuştu. Evlendirme programlarına kabul edilmeyen damat adayının bugün kansere yenik düştüğü ve hayatını kaybettiği açıklandı.

Ailesi tarafından herhangi bir açıklama yapılmazken, damat adayının kanser olmasına rağmen nasıl oldu da bu kadar heyecanlı yaşamı kaldırdığı ve kanser olduğunu gizli tuttuğu merak konusu oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı