Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gupse Özay’dan şaşırtan ‘argo espri’ yorumu

Gupse Özay'dan şaşırtan 'argo espri' yorumu

Magazin

Gupse Özay’dan şaşırtan ‘argo espri’ yorumu

Oyunculuk kariyerine Yalan Dünya dizisinde ki Nurhayat karakteri ile başlayan ve büyük beğeni toplayan Gupse Özay, geçtiğimiz gün Akmerkez’de görüntülendi.

Büyük bir hayran kitlesine de sahip olan ve son olarak Kiralık Aşk dizisinde rol alan Barış Arduç ile evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkisi olan Gupse Özay Akmerkez’de muhabirlerle sohbet etti.

Başarılı komedyen, Yalan Dünya dizisi sonrasında Deliha adlı sinema filmi ile izleyicilerle buluşan ve Recep İvedik’in kadın tiplemesi olarak adlandırılan filmi ile de büyük beğeni toplamıştı.

Son olarak da senaryosunu yazdığı Görümce dizisi ile beyazperde de sinemaseverler ile buluşan Gupse Özay, kendisine yöneltilen argo espriler ile ilgili şaşırtan bir cevap verdi.

Basın mensuplarının Türk sinemasında ki argo esprilerin çoğalması ile ilgili yönelttiği soruya şöyle cevap verdi:

“Buna katılmıyorum. İnsan neye gülüyorsa o komiktir. O zaman argodan hoşlanmayanlar çocuklarını sinemaya götürmesinler”.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı