Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gupse Özay kaybolan kedisini arıyor

Magazin

Gupse Özay kaybolan kedisini arıyor

Gupse Özay kaybolan kedisini aramaya devam ettiğini açıkladı.

Bundan bir süre önce sosyal medya hesabından büyük üzüntü ile duyurduğu ”kedim kayboldu” haberi ile hayranlarını harekete geçiren Gupse Özay, bugün tekrar aynı fotoğrafı paylaşarak kendisinin hala daha kedisini aramaya devam ettiğini ve kedisinin tanınması için bazı belli başlı özelliklerinin bulunduğunu açıkladı.

7 ay öncesinde kaybettiği kedisi Betü‘yü hala aramaya devam ettiğini bugün tekrar Instagram sayfasından açıklayan güzel oyuncunun paylaşımı dakikalar içerisinde binlerce kez beğenildi ve binlerce yorum geldi. Güzel oyuncu kedisinin kısır olduğunu ve İran cinsi bir kedi olmasının yanında erkek olduğunu açıkladı.

”Çok Özledim” Notu Bıraktı

Gupse Özay, kedisini 7 aydan bu yana göremediğini ve kaybolmasının ardından çok fazla üzüntü duyduğunu ifade ederek, kedisinin bulunması için hayranlarından ve duyarlı insanlardan yardım istedi. Kedisini çok özlediğini belirten güzel oyuncu, bir an önce 7 aydır bulamadığı kedisine kavuşmak istediğini açıkladı. Ancak güzel oyuncunun kedisinin bugüne kadar hiçbir yerde görülmediği ve görünmediği, büyük ihtimalle birisi tarafından sahip edinilmiş olabilecek olduğu ihtimalleri üzerinde durulduğunun düşünüldüğü yorumlarda da kendisine geniş çaplı yer buldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı