Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gupse Özay, Deliha 2 filmi için 21 kilo aldı!

Magazin

Gupse Özay, Deliha 2 filmi için 21 kilo aldı!

Gupse Özay

Son zamanların patlayan yıldızlarından birisi olan ve Barış Arduç ile aşkı sürekli olarak çalkantıda olduğuna dair iddialar yayınlanan Gupse Özay, son zamanlarda yeni filmi Deliha 2 için 21 kilo almıştı. Televizyon ekranlarında görmeye alışkın olmadığımız, ancak Deliha filmi ile tanıdığımız Özay, aldığı kilolar hakkında mecbur olarak almak zorunda olduğunu belirtmişti. Bugün magazin ekipleri tarafından görüntülenen Özay’ın 21 kilo almasının ardından yüz hatları ve vücut hatlarının tamamen değiştiği göze çarptı.

Basın mensuplarına yaptığı açıklamasında kendisinin 21 kilo almasının ardından 12 Ocak‘ta galası yapılacak olan Deliha 2 filmi için gala tarihine kadar aşırı kilo vermek istediğini belirten Özay, şimdiden 7 kilo verdiğini açıkladı.

”Çekimler 13 Kasım’da Sona Erdi”

Deliha 2 filminin çekimlerinin 13 Kasım’da sona erdiğini ve o tarihten bugüne kadar ekmek, tuz ve şekeri tamamen kestiğini ifade eden Özay, bu sayede kısa süre içerisinde 7 kilo verebildiğini belirtti. Çok hızlı zayıflayabilmesine rağmen hala 14 kilo vermesi gerektiğinin altını çizen başarılı oyuncu, gala tarihine kadar kilo vermeye devam edecek olduğunu ifade etti. Gala sonrasında detoks ve spor yapmaya devam edeceğinin de altını çizen oyuncu, açıklamalarının ardından basın mensuplarının yanından ayrıldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı