Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gümüş dizisi, ABD’de de gösterilmeye başlandı

Dizi Haberleri

Gümüş dizisi, ABD’de de gösterilmeye başlandı

Kıvanç Tatlıtuğ ve Songül Öden’in başrollerini paylaştığı, 2005-2007 yılları arasında Kanal D’de gösterilen Gümüş dizisi, Amerika’da da gösterilmeye başlandı.

Gümüş dizisi, ABD'de de gösterilmeye başlandı

Kanal D’nin öncülük ettiği yurt dışına dizi ihracatına ön ayak olarak, Türk dizileri için bu konuda öncü niteliğinde olan Gümüş dizisi, artık Amerika televizyonunda da gösterilmeye başlandı.

Özellikle Orta Doğu’da büyük bir ilgi ile izlenen başarılı dizi, Doğu Avrupa, Uzak Doğu, Orta Asya ve Güney Amerika’ya da pazarlanmıştı.

100’ün üzerinde ülkeye satılan Gümüş dizisi artık hafta içleri Amerika’da bulunan Pasiones adlı televizyon kanalında da gösterilmeye başlandı.

GÜMÜŞ KONUSU NEYDİ?

Gümüş’ün hayatı, o sabah Mehmet Fikri’den telefonla aldığı bir haberle değişir. Köklü bir aile olan Şadoğulları, oğulları Mehmet’e Gümüş’ü eş olarak seçmiştir. Gümüş, hiç beklemediği bir anda, yıllarca hayalini kurduğu, deliler gibi sevdiği çocukluktan beri aşık olduğu Mehmet’ine kavuşacak, üstelik de onun karısı olacaktır.

Her şeyin bu kadar hızlı ve kolay gerçekleşmesine inanamayan Gümüş, gelin olmak için hiç görmediği İstanbul’un yollarına düşer. Mehmet ise bir yıl önce ailesinin evlenmesine karşı çıktığı 6 yıllık aşkı Nihan’ı kendisinin neden olduğuna inandığı korkunç bir kazaya kurban vererek hayata küser.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı