Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gülse Birsel 3 yıl aradan sonra ekranlara dönüyor

Magazin

Gülse Birsel 3 yıl aradan sonra ekranlara dönüyor

Gülse Birsel yeni dizisi ile ekranlara 3 yıl aradan sonra geri dönüyor.

Gülse Birsel 3 yıl aradan sonra tekrar ekranlara geri dönme kararı aldı. Gülse Birsel, dizilere geri dönecek olmasının yanında yeni dönemde hayranlarını da oldukça fazla sevindirdi. Birsel’in ekranlarda komedi dizileri ve filmlerde de komedi rollerinde aktif olarak rol alan bir isim olmasından dolayı yeni dizisinin de komedi kategorisi üzerine bir dizi olacağı tahmin edildi.

Jet Sosyete isimli dizi STAR TV ekranlarında başlayacak. Ne zaman başlayacak olduğu henüz daha tam olarak bilinmeyen Jet Sosyete dizisinin seyirci kitlesinin de oldukça fazla olacağı tahmin ediliyor.

Hangi Oyuncular Var?

Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Emre Taştekin ve Ecem Uzun, dizinin oyuncuları arasında yer alıyor. Dizinin yılbaşından itibaren başlayacak olduğu tahmin ediliyor iken Birsel’in dizinin en önemli başrol oyuncusu olacağı tahmin ediliyor. BKM yapımcılık tarafından üstlenilecek olan dizinin yayın hayatının başarılı olacağı en azından şimdiden tahmin edilmekte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı