Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Güldür Güldür’ün başarılı oyuncusu kalp krizi geçirdi iddiası

çağlar çorumlu kalp krizi geçirdi iddiası

Magazin

Güldür Güldür’ün başarılı oyuncusu kalp krizi geçirdi iddiası

Güldür Güldür’ün başarılı oyuncusu Çağlar Çorumlu neskafe reklamının çekimlerinde rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldığı iddia edildi.

Show Tv’de her Cuma yayınlanmakta olan Güldür Güldür programında özellikle Eşofmanlı Şevket Hoca karakteri ile büyük beğeni toplayan Çağlar Çorumlu reklam filminin çekimleri esnasında rahatsızlanınca ambulans çağrıldı.

Çekimler esnasında sırtına bir ağrı saplandığını ve kendisini iyi hissetmediğini belirten Çorumlu için sete ambulans çağrıldı. Gelen sağlık ekipleri Çorumlu’nun kalp krizi geçirdiğini fark edince, oyuncu acilen hastaneye götürülerek ameliyata alındı. Operasyonda kalp damarlarına üç stent takılan oyuncu, birkaç gün hastanede müşahede altında tutulduktan sonra taburcu edildi. Çağlar Çorumlu, evinde dinlenmeye çekildi.

Çorumlu’dan açıklama

Çağlar Çorumlu hakkında çıkan haberlerin ardından yaptığı açıklamada, hastaneye kaldırıldığının doğru olmadığını duyurdu. Çorumlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada sağlık durumuyla ilgili şunları ifade etti:

“Hakkımda çıkan reklam setinde rahatsızlanıp hastaneye kaldırıldı haberi doğru değildir. Sadece gerekli tetkikler ve kontroller yapılıp önlem alınmıştır. İlginize teşekkür ederim.”


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı