Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gülben Ergen o iddialara sert cevap verdi

Gülben Ergen o iddialara sert cevap verdi

Magazin

Gülben Ergen o iddialara sert cevap verdi

TRT 1 sunuculuk yapan Erhan Çelik ile boşanması sonrası, başka kişiler ile adı anılan Gülben Ergen, sonunda dayanamadı ve sosyal medyadan isyan etti.

Aralık 2016’da o dönem eşi olan TRT Ana Haber Sunucusu Erhan Çelik ile boşanan Gülben Ergen için, bir gazetenin yazarı köşesinde İzmir’li bir iş adamı ile ilişki yaşadığını iddia etmişti.

O dönem bu iddiaları yalanlayan Gülben Ergen, daha sonra da eski eşi Mustafa Erdoğan’ın evinde ailesi ile birlikte poz vermesi sonrası da eski eşi ile barışacağı yönünde iddialar magazin gündemine düşmüştü.

İddialar bununla da bitmedi! Bu seferde iş adamı Engin Yeşil ile aşk yaşadığı söylentileri tekrar çıkmaya başladı. Güzel şarkıcı da bu iddialara daha fazla dayanamayıp, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Her iki iddiayı da yalanlayan Gülben Ergen, sosyal medya hesabından ‘hakkında atıp tutanlar’ diyerek sert konuştu.

İşte Gülben Ergen’in sosyal medyadan paylaştığı o mesaj;


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı