Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gripin Altınkum Plaj Festivali’nin 2. gününde sahne aldı

Gripin Altınkum Plaj Festivali'nin 2. gününde sahne aldı

Kültür Sanat

Gripin Altınkum Plaj Festivali’nin 2. gününde sahne aldı

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve 3 gün sürecek olan Altınkum Plaj Festivalinin ikinci gününde “Gripin” grubu sahne aldı. Grup söylediği parçalarla plajdakilere unutulmaz dakikalar yaşattı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Altınkum Plaj Festivalinde “Gripin” hayranlarıyla bir araya geldi. Dünyaca ünlü Altınkum plajında gerçekleşen konsere yerli turistler ve Didimliler büyük ilgi gösterdi. Plaja kurulan dev sahnede ilk olarak sahneye yerel Neyna Karadeniz Rock Grubu sahne aldı.

Ardından ünlü Rock Grubu Gripin, “Durma yağmur durma, Sen gidiyorsun, Aşk nereden nereye” adlı bir çok eserlerini hayranlarıyla birlikte hep bir ağızdan söyledi. Binlerce kişinin katıldığı konserde Gripin hayranları ve tatilciler unutulmaz bir gece geçirdi.

(İHA)


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı