Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gönül Yarası’na Sırbistanlı başrol!

Dizi Haberleri

Gönül Yarası’na Sırbistanlı başrol!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de Wilma Elles ile başlayan yabancı kadın başrol tercihi, daha sonra Muhteşem Yüzyıl ile devam etmiş ve Meryem Uzerli ülkenin aranan oyuncu isimlerinden biri olmuştu.

Gönül Yarası'na Sırbistanlı başrol!

Bu gelenek Show Tv’nin Cumartesi günleri yayınlanan Yeni Gelin dizisinde de devam etmiş, Jessica May’de ülkeye ve dizi sektörüne kolayca adapte olmuştu.

Şimdi de Avşar Film’in yapımcısı Şükrü Avşar’da benzer bir tercihin peşinde! Sırbistan’dan bir oyuncu ile anlaşma yolunda olan Şükrü Avşar, oyuncu ile deneme çekimi hazırlığında.

Bugünün Saraylısı, Yer Gök Aşk, Lale Devri, Karagül ile Fazilet Hanım ve Kızları gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen Avşar Film, Gönül Yarası adında yeni bir dizinin çalışmalarını sürdürüyor.

İlk bölümün senaryosu üzerinde çalışmalar devam ederken, Şükrü Avşar, Sırbistan’dan bir oyuncu ile gerekli eğitimleri verdikten sonra deneme çekimi yapıp, beklentileri karşılaması durumunda diziye başrol oyuncusu olarak almayı planlıyor. Filinta dizisinden tanınan Onur Tuna ile erkek başrol için anlaşıldığı da kulislerde konuşulanlar arasında yer alıyor.

Çekimleri Antalya’da yapılacak olan Gönül Yarası’nda, aşk hikayesi konu edilirken, intikamda dizinin ana temalarından biri olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı