Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gökçe Bahadır’ın ilişkisini sevişme sahneleri bitirdi

Gökçe Bahadır'ın ilişkisini sevişme sahneleri bitirdi

Magazin

Gökçe Bahadır’ın ilişkisini sevişme sahneleri bitirdi

Adı Efsane dizisinde rol alan güzel oyuncu Gökçe Bahadır’ın rol aldığı sinema filmi ‘Aşk Uykusu’ geçtiğimiz gün vizyona girmiş, filmde ki sahneler ise çok konuşulmuştu.

Alican Yücesoy ile Gökçe Bahadır’ın arasında ki yatak ve banyoda ki sevişme sahneleri sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girmiş, bu cesur sahneler tartışılmıştı.

Gökçe Bahadır’ın bir süredir birlikte olduğu, Efe Duru ile mutlu mesut devam eden ilişkisi ise yıldırım bir kararla sonlandırılmıştı.

Çiftlerin ilişkisi gayet yolunda giderken, ne oldu da taraflar ayrılma kararı aldı sorusu merak edilirken, sebebinin kıskançlık olduğu anlaşıldı.

Aşk Uykusu adlı filmde Gökçe Bahadır’ın rol arkadaşı ile olan sevişme sahneleri, Duru’nun kıskançlık yaşamasına ve bu kıskançlığında tartışmaya döndüğü öğrenildi.

Bu kıskançlığın getirdiği kavgada ilişkinin bitmesine neden oldu.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı