Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gizem Karaca-Kemal Ekmekçi çiftinin düğün davetiyesi belli oldu

Gizem Karaca-Kemal Ekmekçi çiftinin düğün davetiyesi belli oldu

Magazin

Gizem Karaca-Kemal Ekmekçi çiftinin düğün davetiyesi belli oldu

Ünlü oyuncu Gizem Karaca, nişanlısı Kemal Ekmekçi ile dünya evine girmek için gün sayarken, çiftin Nikki Beach Resort’da gerçekleşecek olan nikahlarının davetiyeleri görücüye çıktı.

16 Eylül 2017 Cumartesi günü Bodrum Nikki Beach Resort’da, kokteyl-nikah ve yemekli olarak gerçekleşecek olan çiftin nikahları için bastırdıkları davetiyeler ortaya çıktı. 2 kişilik olarak davetlilere verilen davetiye sadeliği ile ön plana çıkıyor.

Ay Lav Yu Tuu ve Vecihi Hürkuş filmleri için kamera karşısına geçen çiftin düğün davetiyeleri, çiçek resmi ile süslenirken, altına yalnızca çiftin isimleri, evleniyoruz ve miniklere mutlu rüyalar mesajı yazıldı.

Davetiye’ye 2 kişiliktir yazmaları ve miniklere tatlı rüyalar notu düşmeleri de, üstü kapalı olarak davetlilerin çocuksuz gelmelerini rica ettikleri şeklinde yorumlandı.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı