Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gizem Karaca, filminin galası için balayına rötar yaptırdı

Gizem Karaca, filminin galası için balayına rötar yaptırdı

Magazin

Gizem Karaca, filminin galası için balayına rötar yaptırdı

Bu yazı oldukça yoğun geçiren Gizem Karaca, önce Ay Lav Yu Tuu ardından da usta yönetmen Kudret Sabancı’nın çektiği Vecihi Hürkuş filminde, Hürkuş’un eşini canlandırdı. Önümüzdeki haftalarda nikah masasına oturacak olan Karaca, filminin galası nedeni ile balayını erteledi.

Bir süredir nişanlı olduğu Kemal Ekmekçi ile 16 Eylül’de nikah masasına oturacak olan Karaca’nın düğünü Bodrum’un ünlü mekanlarından Nikki Beach’de yapacak. 20 Eylül’de ise Ay Lav Yu Tuu’nun galasına katılacak.

Düğününden 4 gün sonra filmin galası yapılacağı için çıkacağı balayını erteleyen güzel oyuncu, Ay Lav Yu Tuu’da Sermiyan Midyat, Nikki Leigh, Ayça Damgacı, Josh Folan ve Bora Akkaş ile kamera karşısına geçti.

Film’de köylü kızını oynayan Gizem Karaca, film galasının ardından da Kemal Ekmekçi ile yorgunluğunu atacağı bir balayına çıkacak.

Güzel oyuncunun bu sezon 6 diziden birden oyunculuk teklifi aldığı, ancak proje ile ilgili olarak henüz kararını vermediği öğrenildi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı