Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gerçek, Beşiktaş Sahne’de sahnelecek

Gerçek, Beşiktaş Sahne'de sahnelecek

Kültür Sanat

Gerçek, Beşiktaş Sahne’de sahnelecek

Levent Tülek, Pelinsu Pir, Çiçek Dilligil ve Osmantan Erkır’dan ilişki çıkmazlarına, çarpıcı ve eğlenceli bir bakış açısı getirecek bir komedi yapımı olarak tiyatroseverler ile buluşacak.

The Guardian gazetesinde, ‘çağımızın en etkileyici yazarı’ olarak ifade ettiği Florian Zeller’in kaleme aldığı “Gerçek”i (La Veriete) Osmantan Erkır ve Çiçek Dilligil yönetecek. Oyunun afişi de Türkiye’nin en önemli kültür-sanat projelerinde imzası bulunan Emre Erdem tarafından hazırlandı.

Gerçek, tiyatro severlerle 8 Nisan Cumartesi günü Sahne Beşiktaş’ta tiyatroseverler ile buluşacak.

İki evli çift, arkadaşlık, şüphe, aldatma.. ve gerçek

Gerçek arkadaşlık, aşk, kuşku, aldatma ve son olarak da gerçeklerin iki evli çiftin gözünden sorgulandığı keskin bir komedi.

İki evli çiftin hikayesi olan Gerçek’te olaylar işadamı Michel ve yasak aşk yaşadığı göz doktoru Alice’in etrafında gelişir. Aynı zamanda Michel’in en yakın arkadaşının da karısı olan Alice’in bu yasak aşktan beklentileri artınca Michel kendini beklenmedik durumların içinde bulur.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı