Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gerçeğin Peşinde’de 11 yıllık cinayet aydınlandı

Gerçeğin Peşinde'de 11 yıllık cinayet aydınlandı

Televizyon

Gerçeğin Peşinde’de 11 yıllık cinayet aydınlandı

TV 8 ekranlarında Serap Paköz’ün sunumu ile yayınlanan Gerçeğin Peşinde programı’nda 11 yıl önce katledilen Tuğçe ve Büşra’nın katil zanlıları bulundu. Kaybolduktan 44 gün sonra cesetleri bir menfezde bulunan 10 yaşlarında ki Büşra Karabacak ve kuzeni Tuğçe Yıldırım’ın katilleri bulundu.

Önemli bir televizyonculuk başarısı gerçekleştirerek, 11 yıldan bu yana katilleri bulunamayan küçük kızlarının olayının üstüne giden Serap Paköz, 11 yıl sonra zanlıları canlı yayında açıkladı.

DUYGULANDIRAN ANLAR

Serap Paköz’ün bir süredir programında araştırdığı cinayet, Tırnak altı metaryallerindeki dokularla DNA örneklerinin karşılaştırılması sonucunda çözüldü, katil zanlıları belli oldu. Cinayet’in çözülmesi sonrasında sunucu ve çocukların ailesi duygu dolu anlar yaşadı.

DNA ÖRNEKLERİ İLE TESPİT EDİLDİLER

Açıklanan adli tıp raporunda, cinayet ile ilgili alınan dna’ların Seyhan Y. ve kardeşi Ayhan Y.’ye ait olduğu belirtildi. Balıkesir polisi adlı tıp raporu sonucu doğrultusunda, 1’i kadın 6 kişiyi gözaltına aldı.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı