Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gece kulübü saldırısında yaralanan Zeynep Molho’nun tedavisi tamamlandı

Yaşam

Gece kulübü saldırısında yaralanan Zeynep Molho’nun tedavisi tamamlandı

Bodrum’un Göltürkbükü mahallesinde yan yana bulunan 2 gece kulübünün orada bir saldırganın etrafa ateş açması sonucu 1 gece kulübü çalışanı ve 4 kişi yaralanmıştı.

Gece kulübü saldırısında yaralanan Zeynep Molho'nun tedavisi tamamlandı

Yaralanan isimlerden biri olan TV 8’de sunuculuk yapan Jess Molho’nun eşi Zeynep Molho, ameliyat ile kaburgasını kırıp, vücudun içerisinde kalan kurşunun çıkartılmasından sonra hastaneden taburcu edildi.

Ünlü şarkıcı Berksan’ın ortaklarından olduğu Çilek adlı kulüp ile Sess Beach arasında kalan yolda gerçekleştirilen saldırıda yararlanan 4 kişiden 3’nün tedavisi tamamlanıp, taburcu edilirken, diğer yaralının tedavisi ise devam ediyor.

Eşinin sağlık durumu ile ilgili konuşan ünlü sunucu Jess Molho, “Kalıcı bir rahatsızlığı yok, ancak bir süre Bodrum’da dinlenmesi gerekiyor, olayın şokunu atlattı. Şu anda kendisi açıklama yapmak istemiyor. İlgi gösteren herkese teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Çifte silahla bir kişinin ölümüne, dört kişinin yaralanmasına neden olan saldırgan ve kaçışı esnasında ona yardım eden kişi ise hala aranıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Yaşam

Yukarı