Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gardırop Savaşları’nın yeni yarışmacısı ünlü oryantel oldu

Gardırop Savaşları'nın yeni yarışmacısı ünlü oryantel oldu

Televizyon

Gardırop Savaşları’nın yeni yarışmacısı ünlü oryantel oldu

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına biri ile birlikte olduğunu açıklayan ünlü oryantel Asena’nın daha sonra birlikte olduğu kişinin evli olduğu ortaya çıkmıştı.

Sevgilisinin eşinden boşanıp, Asena ile evleneceğini belirtilince, evli biri ile birlikte olması nedeni ile bir anda magazin gündeminin ortasına oturan Asena, sosyal medyadan paylaştığı bir mesaj ile de sevgilisine sahip çıkmıştı.

Fox Tv ekranlarında yayınlanan, önceki haftada geçtiğimiz yıl Survivor’da yarışan Nagihan Karadere’nin katıldığı Gardırop Savaşları, yarışmacıları arasına ünlü bir ismi daha dahil etti.

Evli birisi ile birlikte olduğu spekülasyonları ile gündeme gelen Asena, Gardırop Savaşları’nın yeni yarışmacısı oldu.

Programa katıldığı için oldukça mutlu olduğu dile getiren Asena, “Dansımla hep örnek alındım. Şimdi de tarzımla kıskanılan ve örnek alınan bir kadın olduğumu göstereceğim. Yarışmadaki en büyük rakibim ise Nagihan Karadere olacak” açıklamalarında bulundu.

Gardırop Savaşları, hafta içi her gün saat 12.45’de Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı