Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gamze Özçelik’ten şehit dostuna duygulandıran mesaj

Gamze Özçelik'ten şehit dostuna duygulandıran mesaj

Magazin

Gamze Özçelik’ten şehit dostuna duygulandıran mesaj

Türkiye, El Bab’da şehit olan kahraman askerleri için göz yaşı dökerken, duygulandıran bir mesaj da güzel oyuncu Gamze Özçelik’ten geldi.

El Bab’da şehitlik mertebesine yükselen 5 askerden biri olan Piyade Uzman Çavuş Selim Topal, eski manken ve oyuncu Gamze Özçelik’in arkadaşıymış.

Bu üzücü haber ile birlikte yıkılan Özçelik, arkadaşı, dostu şehit Selim Topal’a, sosyal medya hesabı instagramdan duygulandıran bir mesaj yazdı.

Gamze Özçelik, sosyal medyadan paylaştığı resim ile birlikte yazdığı mesajla takipçilerini de duygulandırırken, şehitlerin acısı biraz daha katlandı.

“Lütfen gerçek olmasın.. Daha geçen gün konuştuk seninle… Şehit olan, gazi olan arkadaşların için ağlıyordun, mazlumlara üzülüyor, savaş altında yoklukla savrulan çocuklar için dertleniyordun. Yazıyorum şimdi sana ‘iyi misin’ diyorum; cevap alamıyorum. ‘İyi misin’ lütfen yazsana?… Dostum oldun sen benim. Hayri de seninle miydi? Söylesen ya! Hep düşünürdüm ‘sen şehit olsan ne yaparım’ diye. Gönlü güzel, yüzü güzel insan. ‘Umut olmak için oralardayız’ diyordun hep… Sizde ki nasıl bir vefa? İki günde iki gönüldaşımı kaybettim… Neden böyle oluyor söylesen ya? Neden sizleri yolcu bile edemediğim, uzakta olduğum zamanlar da gidiyorsunuz biri bana açıklasa ya? Allah’ım ailesine sabır ver… Allah’ım… Ahh…”

Mesajını paylaşan Gamze Özçelik, şehidimiz ile çekilmiş şu fotoğrafı paylaştı.

gamze özçelikten instagramda duygulandıran mesaj


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı