Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gamze Özçelik, gelinlik giyecek haberlerine kızdı!

Gamze Özçelik, gelinlik giyecek haberlerine kızdı!

Magazin

Gamze Özçelik, gelinlik giyecek haberlerine kızdı!

Kendini hayır işlerine adayan eski manken ve oyuncu Gamze Özçelik, 6 yıl önce boşandığı eski eşi Uğur Pektaş ile Aralık ayında tekrar dünya evine girmeye hazırlanıyor.

Güzel oyuncu tekrar Dünya evine gireceğinin kesinleşmesi sonrasında çıkan haberlerden rahatsızlık duyması sonucu, sosyal medya hesabından açıklama yapma gereği duydu.

Öyle ki, tekrar gelinlik giyeceği haberlerine sinirlenen Gamze Özçelik, bu haberler yerine, uğraştığı hayır işleri ile ilgili haberler yapılmasını tercih edeceğini belirtti.

Özçelik, twitter hesabından 3 ayrı mesaj olarak şunları yazdı:

“Sürekli düğün, gelinlik haberlerimi yapmak yerine daha gerçekçi olsanız keşke… Dernek kurduk, iyi şeyler yapmak için arı gibi çalışıyoruz mesela. Kimseyi yadırgamıyorum ama gelinlik yerine yüzlerce çocuğu doyurabildiğim, düğün yerine onlarca çocuğa burs verebildiğimden beri elim gitmiyor! Bir gün evlenince belediye nikahı da uyar yani…”


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı