Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Game of Thrones’un 7.sezonundan ilk afiş!

Game of Thrones'un 7.sezonundan ilk afiş!

Dizi Haberleri

Game of Thrones’un 7.sezonundan ilk afiş!

HBO ekranlarında yayınlanan, Dünya’nın en çok izlenen yapımlarından olan efsane dizi Game of Thrones (Taht Oyunları)’nın yeni sezonu için ilk afiş paylaşıldı.

Tüm Dünya’da izlenme rekorları kıran ve en çok izlenen Taht Oyunları dizisinin 7.sezonu için afiş, SXSW festivalinde görücüye çıktı.

İlk defa gerçekleştirilen festival, Amerika Birleşik Devletleri’nin Austin şehrinde yapılırken, SXSW adı verilen film festivali ile de yeni sezonun ilk afişi görülmüş oldu.

Ateş’in ve Buz’un harmanlandığı afişte, ateş ve buz’un savaşı temsil edilirken, bu görüntü mücadeleyi ele alıyor.

O mücadele de elbette dizinin hayranlarının tahmin edebileceği üzere Daenerys Targaryen’in ejderhalarının Westeros’a doğru yol alması ve Gece Kralı’nın ordusunun Duvarın Ötesi’ne geçmesi’nden başka bir şey değil!

Afiş, yeni sezonun tarihine ilişkin bir bilgi içermese de Liam Cunningham, daha önce ki bir röportajında Temmuz ayında başlayabileceğine dair tüyo vermişti.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı