Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Game of Thrones’un 7.sezonun başlama tarihi belli oldu!

Game of Thrones'un 7.sezonun başlama tarihi belli oldu!

Dizi Haberleri

Game of Thrones’un 7.sezonun başlama tarihi belli oldu!

Dünya’yı kasıp kavuran Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin geçtiğimiz gün ilk defa başlayan bir festivalde yeni bir afişi yayınlanmış ancak dizinin başlama tarihine ilişkin bir bilgi verilmemişti.

Tüm Dünya’nın büyük bir sabırsızlıkla beklediği Game of Thrones’un 7.sezonunun ne zaman başlayacağı belli olurken, 7.sezon için de yeni bir fragman yayınlandı.

Dünya dizileri arasına efsane diziler kazandıran HBO kanalında yayınlanan Game of Thrones 7. sezonu ile Temmuz ayında izleyicileri ile buluşacak.

Yine kendi yayın günü olan Pazar günü ekranlara gelecek olan Taht Oyunları, 16 Temmuz 2017 Pazar günü 7.Sezon 1.Bölümü ile HBO ekranlarında olacak.

Geçmiş sezonlarda, diziye damga vuran karakterlerin sözlerinin alıntılandığı yeni fragmanda, Liam Cunningham’ın hayat verdiği Sir Davos’un sözleri de dikkat çekiyor.

Önemli olan tek bir savaş var, o da Büyük savaş ve başladı bile! açıklamaları fragmanın en dikkat çeken noktalarından biri oluyor.

Fragman’ın verdiği diğer önemli mesaj ise, “Geçmiş 6 sezonda yaşanan olayların bir yere bağlanacağı” oluyor.

İşte yayınlanan Game of Thrones 7.sezon yeni teaseri

Loading the player...

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı