Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Forumbüs’ten kitap etkinliği

Forumbüs'ten kitap etkinliği

Özel Haber

Forumbüs’ten kitap etkinliği

Forum Bornova’da birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapan ForumBüs, çocuklarla buluşmaya devam ederken, minikler bu kezde mart ayı boyunca kitap ayraçları yapacak.

Forumbüs'ten kitap etkinliği

Forum Bornova’nın minik ziyaretçileri için eğlenceli etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor. Çocukların yoğun ilgi gösterdikleri etkinliklerle onlara renkli anlar yaşatan Forum Bornova’nın eğlence dolu otobüsü ForumBüs’ün, mart ayında da her hafta sonu çocuklarla buluşmaya devam edeceği kaydedildi.

Etkinlikler kapsamında çocuklar, bu ay kendi parmak izleriyle renklendirdikleri kitap ayraçları yaparak keyifli dakikalar geçirecek.

Kitap ayraçlarını hazırladıktan sonra kendilerine hediye edilen kitaplardaki hikayeleri ForumBüs’te dinlemeye başlayacak olan minikler, kitapta kaldıkları yeri kendi yaptıkları ayraçlarla işaretleyerek evde kaldığı yerden okumalarına devam edebilecek.

Etkinliklerin her hafta sonu gerçekleşeceği, 14-00-15.00-16.00-17-18.00 saatleri arasında minik ziyaretçilerin ağırlanacağı kaydedildi.

Keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyen çocuklar içinse, aileleri tarafından danışma birimlerinden kayıt yaptırmanın yeterli olduğu belirtildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı