Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fi’nin galasında köşe kapmaca

Fi'nin galasında köşe kapmaca

Magazin

Fi’nin galasında köşe kapmaca

puhutv’de yayınlanmaya başlayan Fi’nin galasında köşe kapmaca oynandığı ortaya çıktı. Köşe kapmaca’nın oyuncuları ise Sinem Kobal ve Bergüzar Korel oldu.

Bir dönem ekranları kasıp kavuran Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu ile başrolü paylaşan Bergüzar Korel’in o dönem birbirine çok yakıştırılması, Sinem Kobal’ın içine dert olmuşa benziyor.

Karadayı dizisinin yayınlandığı dönemde Kenan İmirzalıoğlu ile nişanlı olan Sinem Kobal, bu yakıştırmalardan rahatsız olduğu için Korel’i kıskanmış.

O zamandan bu yana bu yakıştırmaları hala unutamadığı anlaşılan Kobal, Fi galasında Bergüzar Korel ile yan yana gelmemek için yoğun çaba sarfetti.

Korel’in röportaj yaptığı esnada uzakta durmayı tercih eden Kobal, Korel’in konuşmasını bitirene kadar uzaklarda bekledi.

O dönem ortaya atılan iddialarından bir diğeri ise, Bergüzar Korel’in o dönem Cihangir’de oturan Kenan İmirzalıoğlu’nun evinin sokağında açtığı kurabiye dükkanının ‘Kenan’a yakın olmak için o muhiti seçti’ şeklinde yorumlanmasıydı.

Kaynak: www.gunes.com


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı