Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

FB TV canlı yayınında pil kesintisi!

FB TV canlı yayınında pil kesintisi!

Televizyon

FB TV canlı yayınında pil kesintisi!

Fenerbahçe Spor Kulübü ligde zor günler geçiriyor. Dün akşam Şükrü Saracoğlu’nda oynanan Fenerbahçe – Medipol Başakşehir maçını, 90+3’de yediği gol ile 2-3 kaybeden Fenerbahçe’de, canlı yayın krizi yaşandı.

Maç sonrası Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ın açıklama yaptığı esnada kameramının pili bitmesi üzerine, ekranda pil uyarısını takiben yaklaşık 2 dakikalık bir yayın kesintisi yaşandı.

Fenerbahçe’nin 4. hafta itibari ile 5 puanda kalarak taraftarlarında büyük hayal kırıklığı yarattığı sezonda, Başakşehir maçı sonrasında Aykut Kocaman konuşurken, pil azaldı, pil uyarısı değiştirin yazısının yer alması, sosyal medya’da da geyik konusu oldu.

Teknik direktör Aykut Kocaman, “”Kalibreli oyunculara sahibiz. Kadrodan şikayetim yok” değerlendirmesinde bulundu. Canlı yayın esnasında görünen “Pil azaldı, pili değiştirin” uyarısı da sosyal medyanın diline dolandı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı