Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fatih’in kadrosuna 3 isim daha katıldı

Fatih'in kadrosuna 3 isim daha katıldı

Dizi Haberleri

Fatih’in kadrosuna 3 isim daha katıldı

Kanal D’nin yeni sezonda ekranları kasıp kavurması beklenen Fatih dizisi için çalışmalar son sürat devam ederken, O3 Medya yılın dizisi olmaya aday olan Fatih’in kadrosuna 3 önemli oyuncuyu dahil etti.

<

Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünü üstlendiği ancak henüz kadın başrolün belirlenmediği Fatih dizisi, yayın hayatı için dolu dizgin hazırlanmaya devam ederken, oyuncu kadrosunu da genişletiyor.

Milliyet’ten Ali Eyüboğlu, Fatih dizisinin oyuncu kadrosuna 3 yeni ismin katıldığı duyumunu aldığını köşesine taşırken, 3 oyuncunun da ses getirecek oyuncular olduğunu söylemek mümkün.

Bir başka Osmanlı Hükümdarı olan Kanuni Sultan Süleyman dönemini anlatan, Muhteşem Yüzyıl’da Mimar Sinan rolünü oynayan Gürkan Uygun yanı sıra, Altan Erkekli ve usta oyuncu Metin Akpınar, Fatih’in kadrosuna katıldı.

Ali Eyüboğlu’nun o yazısı:

Yılın yüksek bütçeli ve iddialı yapımlarından biri olmaya aday ‘Fatih’ dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun kadın partneri hâlâ belli değil. Yapım şirketi O3 Medya, İmirzalıoğlu ve Çetin Tekindor’dan sonra üç önemli erkek oyuncuyu daha dizinin kadrosuna kattı: Metin Akpınar, Altan Erkekli ve Gürkan Uygun. Öğrendiğim kadarıylaO3 Medya’nın planı bu sezonu 23 bölümle tamamlamak; Fatih’in İstanbul’u fethettiği sahneyi ise gelecek sezonun başına bırakmak…

Usta oyuncular, böylesine önemli bir dizide ‘misafir sanatçı’ değil de, daha uzun soluklu oynamak istedikleri için O3 Medya, onları memnun edecek bir formül peşinde. O3 Medya, bu yüzden senaryosu netleşmeyen ‘Fatih’ dizisinin kadın başrol oyuncusu için de arayışlarını sürdürüyor. Çünkü Cansu Dere olmadı. Bakalım sezonun en iddialı dizisinin kadın başrolü kime kısmet olacak?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yeni Haberler

Film Haberleri

Kelebek Etkisi Bilim Kurgu

← yazdı21 Ocak 2018

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018
Yukarı