Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fatih Portakal FOX TV’den ayrılacak mı?

Magazin

Fatih Portakal FOX TV’den ayrılacak mı?

Disney’in FOX TV’yi ana şirket ile birlikte satın almasının ardından Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya’nın durumunun kritiğe girdiği açıklandı.

Fatih Portakal

Dün sizler ile birlikte paylaştığımız FOX TV‘nin Disney’e 52 milyar dolar rekor ücret ile satıldığı haberlerinin ardından yeni yönetimin nasıl bir karar alacak olduğu merak konusu olmuştu. Yeni Disney yönetimi FOX TV Türkiye’nin bundan sonra hükümete daha yakın tavır sergilemesini isteyebilecek olduğu gibi bununla da sınırlı kalmayabilecek olduğu iddia edilmeye başlanmıştı. Bugün Fatih Portakal ise kendisi hakkında bu iddialara Twitter üzerinden yanıt vererek, kendisini kendinden daha çok düşünenlere çok teşekkür ettiğini ifade etti.

Açıklamalarında kendisinin FOX TV’ye demir atmadığını ve yeni patronun yani Disney’in ayrılmasını istemesi durumunda ayrılacak olduğunu ifade etti.

”Yönetim Beni İstemezse Demir Atacak Halim Yok!”

Fatih Portakal, açıklamalarında yönetimin kendisini istememesi durumunda kanaldan ayrılacak olduğunu ifade etti. Fatih Portakal’ın yanında İsmail Küçükkaya‘nın da yeni kanal yönetimi tarafından işten çıkarılmasının söz konusu olabilecek olduğu iddia ediliyor. İddialara göre Disney yeni dönemde daha fazla kar elde etmek ve daha fazla hükümete yakın olmak için bazı kritik ve dengeli adımlar atacak gibi görünüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı