Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fatih dizisi Kenan İmirzalıoğlu ve Çetin Tekindor’u yine bir araya getiriyor!

Fatih dizisi Kenan İmirzalıoğlu ve Çetin Tekindor'u yine bir araya getiriyor!

Dizi Haberleri

Fatih dizisi Kenan İmirzalıoğlu ve Çetin Tekindor’u yine bir araya getiriyor!

Uzun bir süre önce, daha önce denenen ve başarısız olan Fatih Sultan Mehmet dönemini anlatan Fatih dizisi, bu sefer Kenan İmirzalıoğlu ile tekrar ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Daha önce Kenan İmirzalıoğlu’nun Fatih dizisi ile ekranlara döneceğini ve Fatih Sultan Mehmet karakterini canlandıracağını duyurmuştuk.

Karadayı sonrasında ekranlara ara veren, bu süreçte de Sinem Kobal ile Dünya evine girip, uzun bir tatil yapan Kenan İmirzalıoğlu İstanbul fatihi Fatih Sultan Mehmet karakteri ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

Reyting rekorları kıran Karadayı dizisinde beraber rol aldıkları, senaryo gereği babasını canlandıran usta oyuncu Çetin Tekindor’un da Fatih dizisinde rol alacağı iddiaları ortaya atıldı.

Son olarak İçerde dizisine Kebapçı Celal karakterini oynayan Tekindor ile İmirzalıoğlu, bir kez daha aynı proje de rol alacaklar.

Gizli tutulan bu bilginin dizinin prodüksiyon amiri Longoz Ormanları’nda mekan bakması sonrasında ortaya çıktı. Bölge’nin sorumlusu olan Ali Özkan’ın, dizi ekibini ağırladığı esnada çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşıp, Kenan İmirzalıoğlu’na başrolde Çetin Tekindor’un eşlik edeceğini duyurması ile öğrenilmiş oldu.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı