Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Farah Zeynep Abdullah, Arif V 216 senaryosunu aldı

Farah Zeynep Abdullah, Arif V 216 senaryosunu aldı

Film Haberleri

Farah Zeynep Abdullah, Arif V 216 senaryosunu aldı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, G.O.R.A ve A.R.O.G sonrasında maceranın devam ettiği, serinin üçüncü filmi Arif V 216 için oyuncu seçimlerini tamamladı.

Bir süre önce filmin oyuncu kadrosu seçimlerinin tamamlandığı Cem Yılmaz tarafından duyurulmuştu. Oyuncularla tek tek bir araya gelen Cem Yılmaz, oyunculara senaryolarını teslim ettiği anları da fotoğraflayıp takipçileri ile paylaşıyor.

Daha önce de filmin diğer oyuncularına senaryoyu teslim ettiği anları fotoğraflayıp sosyal medyadan paylaşan Cem Yılmaz, bu seferde Farah Zeynep Abdullah ile bir araya geldi.

2018 yılında vizyona gireceğini müjdelediği, merakla beklenen yeni filmi için henüz kimlerin hangi rolde izleyici karşısına çıkacağı ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı.

Cem Yılmaz, Farah Zeynep Abdullah’ın senaryosunu aldığı anın fotoğrafını, “‘Farah Arif V 216’da!” notu ile sosyal medyadan takipçileri ile paylaştı.

Arif V 216 kadrosunda, Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Gupse Özay, Cem Yılmaz’ın abisi Can Yılmaz, Farah Zeynep Abdullah, Mert Fırat, Çağlar Çorumlu ve Kerem Alışık yer alacak.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı