Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fahriye Evcen’e öpüşme sahneleri yasak!

Fahriye Evcen'e öpüşme sahneleri yasak!

Magazin

Fahriye Evcen’e öpüşme sahneleri yasak!

Geçtiğimiz haftalarda Almanya’da nişanlanan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti arasında sahne kısıtlamaları yaşanıyor. Her iki isimde nişanlısının öpüşme sahnesi olmasını istemiyor.

Geçtiğimiz haftalarda ekrana gelen, Ölene Kadar dizisinin güzel oyuncusu Fahriye Evcen’in dizinin erkek başrolü Engin Akyürek ile öpüşme sahnesi, Burak Özçivit ne tepki verecek sorularına neden olmuştu.

Muhabirler ise o dönem mikrofonları uzattığı Burak Özçivit’ten, “Böyle durumlarda kıskançlık olmaz profesyonel çalışıyoruz…” yanıtını almışlardı.

Posta gazetesinde yer alan habere göre ise, profesyoneliz diyen Özçivit’in, Fahriye Evcen’e öpüşme sahneleri yasağı koyduğu öğrenildi.

Aynı yasak tabi ki Burak Özçivit içinde geçerli. O da Kara Sevda dizisinde bu tür sahnelerden kaçınıyor.

Daha önce Fahriye Evcen öpüşme sahneleri ile ilgili kendisine yöneltilen soruya, “Burak ile birbirimizi öpüşme, yakınlaşma sahnelerinde izlemek istemiyoruz.Bana tuhaf geliyor. Hoşuma gitmiyor.” demişti.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı