Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fahriye Evcen soruldu, Atagül’ün verdiği cevap şaşırttı!

Magazin

Fahriye Evcen soruldu, Atagül’ün verdiği cevap şaşırttı!

Geçtiğimiz günlerde Almanya’da nişanlanan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’i arayıp tebrik ettiği iddia edilen Neslihan Atagül, arkadaşları ile birlikte gezerken objektiflere takıldı.

Fahriye Evcen soruldu, Atagül'ün verdiği cevap şaşırttı!

Geçtiğimiz yaz görkemli bir düğün ile Dünya evine giren Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çiftinin düğününe katılmayan, Özçivit ve Evcen çiftinin nişanlanması ile ilgili soru yöneltilen Atagül’ün verdiği cevap şaşırıttı.

Öyle ki daha 2 gün önce arayıp tebrik ettiği iddia edilmişti. Dizi de başrolünü paylaştığı rol arkadaşı Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in nişanlanması hakkında soru yöneltilince de, “Ya gideyim ya da başka şeylerden konuşalım” cevabı verdi.

Çift’lerin arasında ki gerginliğin, dizi de Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün öpüşme sahnesinin yaşanması sonrasında, Özçivit’in “Kadir arkadaşım, bizde yanlış olmaz” cevabı vermesi sonrası, Doğulu’da “Kendine ne kadar âşık bir adam, çok tehlikeli” demiş ve gerilim devam etmişti.

Aralarında ki sorun, Özçivit ve Evcen’in, Doğulu ve Atagül çiftinin düğünlerine katılmaması ile de devam etmiş hatta daha da artmıştı.

Atagül, geçtiğimiz günlerde Dubai’de hava alanında maruz kaldığı kötü davranış ile ilgili sosyal medyadan bir paylaşımda bulunan eşi hakkında yöneltilen soru içinde “Polisler haksız olduklarını anlamışlar. Kadir’den özür dilemişler” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı