Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fahriye Evcen set krizini böyle yalanladı

Fahriye Evcen set krizini böyle yalanladı

Magazin

Fahriye Evcen set krizini böyle yalanladı

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile geçtiğimiz haftalarda nişanlanan ve yaza düğün planlayan güzel oyuncu Fahriye Evcen için dün sette kriz yarattığı yönünde haberler gündeme bomba gibi düşmüştü.

Reytinglerde bir türlü istenen ilgiyi göremeyen ve izlenme oranlarını arttıramayan Ölene Kadar dizisinin güzel oyuncusunun, set ekibinin işini zorlaştırdığına ilişkin bir iddia dün magazin basınına yansımıştı.

Kaprisli hareketleri ile set ekibini yıldırdığı iddia edilen Evcen’den birebir bir açıklama gelmese de, sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarla bu iddiaları üstü kapalı olarak çürüttü.

Akşam üstü saatlerinde bir parkta set ekibi ile çekilen fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan güzel oyuncu, fotoğrafı da “2. Ekip klasiği.” notu ile paylaştı.

Dizinin yapım koordinatörlüğünü yürüten Erdal Bali’de, Evcen’i de etiketleyerek “Saat 02:00. Yüzümüzde gülücüklerle çalışmaya devam. Saç- Makyaj -Sanat ‘Ölene Kadar’ devam :))” notu ile paylaştı.

Gece 2 gibi bu fotoğrafı da kendi hesabından paylaşan güzel oyuncu, bu fotoğrafa da “İnadına EKİPLE ‘Ölene Kadar’!” notunu düştü.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı