Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fahriye Evcen ilişkisi hakkında konuştu

Magazin

Fahriye Evcen ilişkisi hakkında konuştu

Atv ekranlarında yayınlanan Ölene Kadar dizisinde rol alan güzel oyuncu Fahriye Evcen, Star Life magazinin müdürü Sinan Güzel ile çok özel bir konuşma bir gerçekleştirdi.

Fahriye Evcen ilişkisi hakkında konuştu

Kısa bir süre önce nişanlandığı, Kara Sevda’nın yakışıklı yıldızı Burak Özçivit ile olan birlikteliği yanı sıra, rol aldığı dizilere yurtdışında gösterilen ilgi ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Burak Özçivit ile oldukça dengeli bir ilişkileri olduğunu belirten Evcen, Özçivit’in bazen son sözü ‘Tamam’ olan erkeklerden olduğunu söylerken, o benim ‘sonsuz aşkım’ dedi.

Kısa süre önce Almanya’da aile arasında yapılan tören işe nişanlanan güzel oyuncu, “Hiç beklemediğim bir anda bana evlenme teklifi etti, benim için sürprizlerin en büyüğüydü” dedi.Temmuz ayında düğün var iddialarına ise, “Düğün tarihimiz henüz belli değil” açıklamasında bulundu.

Kadın-Erkek ilişkilerine de değinen Evcen, “İlişkilerde roller değişti. Dengeler biraz daha birbirine yaklaştı. Kadınların daha ön planda olması ve ilişkilerde baskın taraf olabilmesi dengeli ilişkiler açısından daha mantıklı” dedi.

Ortadoğu’da kendisine gösterilen ilgiye yönelik olarak da “Rol aldığım dizilerin yayınlandığı kanallarda Arapça dublajımı duyunca çok şaşırıyorum. Bu çok farklı ve garip bir his” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı