Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ezgi Sertel ekranlara geri dönüyor

Ezgi Sertel ekranlara geri dönüyor

Televizyon

Ezgi Sertel ekranlara geri dönüyor

Daha önce gezi ve yemek programları sunan, yemek programında yediği yemekler ile ‘Türkiye’yi yiyen kadın’ diye anılan başarılı sunucu Ezgi Sertel, gündüz kuşağı programı ile ekranlara geri dönüyor.

Yalnız bu sefer yemek ya da gezi programı ile değil, son dönemlerin modası ‘kadın programı’ sunacak olan Sertel’in programı da teve2 kanalında izleyici ile buluşacak.

Star Tv’de hala programlarının tekrarı yayınlanan başarılı sunucunun, yeni sezonda sunacağı gündüz kuşağı programında tam olarak ne bir tür yayın yürüteceği ise şimdilik gizemini koruyor.

EZGİ SERTEL KİMDİR?

Ezgi Sertel 1 Ekim 1981’de Karabük’ün Safranbolu ilçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2007 yılında Samanyolu TV’de yayınlanan Tek Türkiye dizisinde oynadığı Zeynep Öğretmen karakteriyle tanınmıştır. Daha sonra Tek Türkiye dizisinden ayrılmıştır. 2006 yılında yayına giren Yağmurdan Sonra adlı dizide Leyla öğretmen karakteriyle izleyici karşısına geçmiştir. Oyunculuğun yanı sıra Sunuculukta yapan Ezgi Sertel Show TV’de yayınlanan Lezzet Haritası isimli programla Anadolu’da birçok şehri dolaşarak o şehrin yemeklerini ve kültürünü tanıtmıştır.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı