Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ezgi Mola’nın hayvan sevgisi

Ezgi Mola'nın hayvan sevgisi

Magazin

Ezgi Mola’nın hayvan sevgisi

Güzel ve sempatik oyuncu Ezgi Mola’nın hayvanlara düşkünlüğü onu tanıyanlarca malum. Mola, mümkün olan her fırsatta hayvan haklarını koruma ile ilgili girişimlerde bulunmayı ihmal etmiyor.

Şu sıralar ‘Gelin Evi’ taklit videoları ile takipçilerini bol bol güldüren Ezgi Mola’nın hayvanlara olan sevgilisi, hayvanlar ile ilgili duyarlılığını da arttırıyor.

Geçtiğimiz günlerde Antalya’da bir şoförün köpeği ezerek öldürdüğü görüntülerin sosyal medya’ya düşmesi sonrası yaptığı paylaşım ile ‘sen öl’ diyerek tepkisini ağır bir şekilde göstermişti.

Bu seferde kuşlar için bir duyarlılık örneği gösteren güzel oyuncu, “Bu berbat havai fişek görgüsüzlüğümüzden tez zamanda vazgeçmemiz umuduyla. Biliyorsunuz bir sürü kuş ölüyor.” diyerek takdir topladı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı