Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ezgi Mola’dan canlı yayında beklenmedik küfür!

Magazin

Ezgi Mola’dan canlı yayında beklenmedik küfür!

Kısa süre önce devreye giren instagram’ın canlı yayın özelliği, normal kullanıcılar tarafından kullanıldığı gibi ünlü isimler tarafından da sık sık kullanılan bir özellik olma niteliğini koruyor.

Ezgi Mola'dan canlı yayında beklenmedik küfür!

Hatırlanacağı üzere Demet Akalın, Instagram’ın canlı yayın özelliğini kullandığı esnada Aleyna Tilki’nin şarkısının çalması sonrası aralarında başlayan polemiğin fitilini ateşleyecek sözler sarfetmişti.

Daha önce Kurtlar Vadisi Pusu, Uçurum, Aşk ve Ceza, Hayat Ağacı ve son olarak da kısa sürede final yapan Familya adlı dizi de rol alan yetenekli oyuncu Enis Arıkan ile Ezgi Mola’nın yakın dostluğu da magazin gündemince bilinen bir durum.

Ezgi Mola’nın yakın dostu Enis Arıkan’da instagram’ın canlı yayın özelliğini kullandı. Arıkan’ın canlı yayını esnasında hayranlardan birinin sorduğu soru sonrası canlı yayında Ezgi Mola’dan beklenmedik bir cevap geldi.

Hayranlardan birinin Arıkan’a, “Ezgi ile aranızda bir ilişki var mı?” sorusu sonrası Arıkan, “Allah korusun. Tahtalara vurayım” diye şaka mahiyetiyle bir cevap verdi.

Bu cevabı sonrası olanlar oldu ve Ezgi Mola’da canlı yayında hemen bir not yayınladı. O not’a da “g.t” yazdı. Bu mesajı gören hayranlarda kısa süreli şaşkınlık yaşarken, sonrasında Ezgi Mola’yı iltifat yağmuruna tuttular.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı