Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Evlilik programları için son durum ne? İşte RTÜK’ün yetkili isminden yapılan açıklama

Evlilik programları için son durum ne? İşte RTÜK'ün yetkili isminden yapılan açıklama

Televizyon

Evlilik programları için son durum ne? İşte RTÜK’ün yetkili isminden yapılan açıklama

Geçtiğimiz sezon yayından kaldırılacağı konuşulan evlilik programları yayına devam etmiş, yeni sezonda ise kanal yöneticileri ile yapılan toplantılarda devam etmeyeceği kararlaştırılmıştı.

Kanallar formatı değiştirme veya programı yayından kaldırma kararı alırken, Atv’de programını sunan Esra Erol’da’nın hesabından devam edeceği açıklanmıştı.

Esra Erol’un bu kararının ardından Show Tv ve Star Tv’de Evleneceksen Gel ve Zuhal Topal’la programları da devam kararı aldı.

Ancak tartışmalar hala bitmiş değil! Hala programlar yeni sezonda yayınlanacak mı, yayınlanacaksa formatları geçtiğimiz sezon ki gibi mi yoksa başka bir format mı olacak sorusu açıklığa kavuşmadı.

RTÜK İzleme ve Değerlendirme Daire Başkan Yardımcısı Murat Ellialtı’ndan ‘evlilik programları’ ile ilgili yaptığı açıklama da net konuştu.

Ellialtı, “Artık evlilik programları olmayacak. Yayıncı kuruluşlar ile görüştük, yeni dönemde evlilik programı başka formatta yayınlanacak. Geçen dönem benzeri evlilik programları yapanlara çok ağır cezalar verilecek” dedi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı