Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Evlat Kokusu için Kanyon Cinemaximum’da özel gösterim

Evlat Kokusu için Kanyon Cinemaximum'da özel gösterim

Dizi Haberleri

Evlat Kokusu için Kanyon Cinemaximum’da özel gösterim

Kanal D’nin Çarşamba günü ilk bölümü ile izleyicisiyle buluşacak olan dizisi Evlat Kokusu için Kanyon Cinemaximum’da özel bir gösterim düzenlendi.

<

Dünya’nın en büyük medya prodüksiyon şirketlerinden Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığında ekranlara getirilen, Erol Avcı’nın yönetmenliğini üstlendiği dizi için sayılı günler kala, geçtiğimiz sabah özel gösterim düzenlendi.

Geçtiğimiz haftalarda oyuncu sevgilisi ile nişanlanan Hande Soral yanı sıra Sedef Avcı, Barış Kılıç, Murat Han ve Yeşim Salkım’ın başrollerinde yer aldığı yeni dizinin özel gösterime yapım ekibi, oyuncular, teknik personel ve basın mensupları katıldı.

Oyuncuların “Çok başarılı bir proje. İzleyiciler başka bir hikâye ile tanışacak.” şeklinde nitelediği yeni dizi 8 Mart Dünya Kadınlar gününde ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak.

Evlat Kokusu Hikayesi ise şöyle:

Amsterdam’da bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışan Zeyno, hayatında ilk kez âşık olduğu adamdan hamile kalır. Sevdiği adam ve çocuğu ile mutlu bir aile kuracaklarını sanan Zeyno, gerçek hayatın kendisi için yaptığı planlardan habersizdir.

Zeyno’nun bir anlık öfkesi, onu hayallerinden ve evladının kokusundan uzaklaştırırken, Akbaş Ailesi ile arasında koparılması imkânsız bir bağ oluşturur.

Akbaş Ailesi ise enerji sektöründe Türkiye’nin en önde gelen ismidir. Ailenin kendi içinde yaşadığı iktidar kavgaları dışında, aile fertlerinin eşleriyle ve çocuklarıyla yaşadığı sıkıntılar Akbaş’ların hayatını daha da zorlaştırır.

Evlat Kokusu, büyük hayalinin altında ezilen gencecik masum bir kızdan, cesur, savaşçı ve acımasız bir genç kadına dönüşen Zeyno’nun hikayesidir.

Evlat Kokusu, vicdanı ve mecburiyetleri arasında kalan, aşka dair umutlarını çoktan kaybetmiş Aslan’ın bir günde değişen hayatının ve kendisiyle savaşının hikayesidir.

Evlat Kokusu, çaresizliğin sürüklediği bir günahın sonucu, dünyanın en zor seçimine zorlanan Zümrüt’ün, büyük sırrının gölgesinde iktidar için her şeye meydan okuyan Hünkar’ın, hayatını, kimseye aldırmadan hevesleriyle yöneten Cevahir’in, ‘bir gün mutlaka’ diyerek gün sayan Seher’in, hayatları ve kaderleri birbirlerine bağlı iki küçük çocuğun hikayesidir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yeni Haberler

Türkiye Yazarlar Birliği

Kültür Sanat

Türkiye Yazarlar Birliği

← yazdı14 Aralık 2017
Hazal Kaya'yı Yıkan Haber

Magazin

Hazal Kaya’yı Yıkan Haber

← yazdı14 Aralık 2017
Ertuğrul Gazi Kimdir

Medya

Ertuğrul Gazi Kimdir?

← yazdı13 Aralık 2017
Nobel Kimya Ödülünün Sahibi Kim Oldu

Kültür Sanat

Nobel Kimya Ödülünün Sahibi Kim Oldu?

← yazdı13 Aralık 2017
Beşiktaş ile Eşleşen Bayern München'i Tanıyalım
Nur Yerlitaş İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na İfade Verdi
Donald Trump'a Tepkiler Artıyor

Medya

Donald Trump’a Tepkiler Artıyor

← yazdı13 Aralık 2017
Aslı Enver En İyi Kadın oyuncu Ödülünü Aldı
Quentin Tarantino Yeni Filmi

Film Haberleri

Quentin Tarantino Yeni Filmi

← yazdı12 Aralık 2017
Altın Kelebek Ödüllerini Kimler Aldı

Magazin

Altın Kelebek Ödüllerini Kimler Aldı

← yazdı12 Aralık 2017
Yukarı