Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eşref Kolçak, o insanlara isyan etti

Eşref Kolçak, o insanlara isyan etti

Magazin

Eşref Kolçak, o insanlara isyan etti

2 ay önce oğlu Harun Kolçak’ı kaybeden Türk sinemasının efsane isimlerinden Eşref Kolçak, bayramda kapısını açtığı muhabirlere çok tartışılan o fotoğraf kareleri ile ilgili isyan etti.

Oğlu Harun Kolçak’ın ölümü ile derinden sarsılan 90 yaşında ki usta oyuncu, oğlunun cenazesine katılan vatandaşların fotoğraf çekmek için birbiri ile yarışması, tabut başında selfie çekmesi ile ilgili görüntülere çok sinirlendi.

Habertürk muhabirlerine konuşan Kolçak, “Olmaz böyle şey, insanlığımız bitmiş” diyerek durumu nitelerken, “Harun’umuzun gözü açık gitmedi, mutlu ve huzurlu vefat etti. Onu özledikçe fotoğraflarına sarılıyorum” dedi.

Ünlü oyuncu, o dönem tartışılan bu fotoğraf kareleri hatırlatıldığında “Neredeyse çıldıracaktım.” çıkışında bulundu.

Sözlerine devam eden Kolçak, “Cenazeye başsağlığı veya cenaze namazı kılmak için gelinir. 90 yaşındayım bugüne kadar cenazede tabutun önünde fotoğraf çektiren insan görmemiştim. Bu da yetmezmiş gibi cenaze törenine gelen sanatçıyla fotoğraf çektirmek için kuyruk olanlar. Ne cenazeye ne aileye saygı var! Oğlumun yanına gideceğim, yol istiyorum, kimse yol vermiyor. Selfie çekeceğine dua et be kardeşim! Olmaz böyle şey, insanlığımız bitmiş.” dedi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı